MEDIATEK PRACTICE COMMUNICATION MANAGEMENT’DAN HİZMET ALACAK


Dünyanın önde gelen işlemci geliştiricisi MediaTek, Türkiye’deki iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management’dan hizmet alacak.


Dünya çapında 1,5 milyar ağ bağlantılı cihaza güç veren işlemcileri geliştiren global kuruluş MediaTek, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını PRactice Communication Management ile yürütme kararı aldı.


Global teknoloji şirketi MediaTek, Yapay Zeka, mobil cihazlar, bağlantılı cihazlar, ev ve eğlence teknolojileri, Nesnelerin İnterneti ürünleri için işlemci sistemlerinin üretiminde endüstriye liderlik ediyor. Şirket, akıllı telefonlar ve tabletler, dijital TV’ler, OTT TV’ler, giyilebilir cihazlar ve otomobillerde kullanılan elektronik ürünleri kapsayan geniş bir yelpaze için geliştirdiği ileri düzey multi medya çözümleri ve düşük enerji tüketimli mobil teknolojiler de dahil olmak üzere anahtar öneme sahip teknoloji alanlarında pazarın gelişimine yön veren lider oyuncu kimliği taşıyor.


MediaTek, ‘Everyday Genius’ sloganıyla özetlediği inovasyon tutkusuyla ve sunduğu akıllı teknolojilerle insanlara, ufuklarını genişletmek ve hedeflerine kolay bir şekilde erişmek için güç ve ilham kaynağı oluyor; insanların çevrelerindeki dünya ile etkileşimini değiştirmek amacıyla en iyi teknolojiyi herkes için erişilebilir ve satın alınabilir kılarak teknolojiyi demokratikleştirme misyonunun gereğini yerine getirmeye devam ediyor.


PRactice Communication Management (PRactice), kurucu ortaklarının iletişimin her disiplininde, hizmet verdikleri farklı sektörlerden elde ettiği uzmanlık ve deneyim birikimini, sonuç odaklı ve sürdürülebilir iletişim çalışmalarıyla müşterilerine itibar ve rekabet avantajı olarak sunuyor.


PRactice , MediaTek’e İtibar Yönetimi ve Fikir Önderliği, Kurumsal İletişim, Ürün İletişimi, Dijital Öykü Anlatımı, Medya İlişkileri ve Kriz İletişimi alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri verecek. PRactice, MediaTek işbirliği kapsamındaki çalışmaları Türkiye ve MEA Bölgesi iş birimlerinin yanı sıra, şirketin küresel iletişim ekibiyle koordineli olarak yürütecek.


MediaTek Hakkında

Yıllık bazda dünya çapında 1,5 milyar ağ bağlantılı cihaza güç veren işlemcileri geliştiren global kuruluş MediaTek, mobil cihazlar, bağlantılı cihazlar, ev ve eğlence teknolojileri, Nesnelerin İnterneti ürünleri için inovatif çip üzerinde sistemlerinin (SoC) geliştirilmesinde pazara liderlik etmektedir. Inovasyon tutkusuyla hareket eden MediaTek, akıllı telefonlar ve tabletler, dijital TV’ler, OTT TV’ler, giyilebilir cihazlar ve otomobillerde kullanılan elektronik ürünleri kapsayan geniş bir yelpaze için geliştirdiği ileri düzey multi medya çözümleri ve düşük enerji tüketimli mobil teknolojiler de dahil olmak üzere anahtar öneme sahip teknoloji alanlarında pazarın gelişimine yön veren lider oyuncu kimliği taşımaktadır. MediaTek, sunduğu akıllı teknolojilerle insanlara, ufuklarını genişletmek ve hedeflerine kolay bir şekilde erişmek için güç ve ilham kaynağı olur. Yaptığımız her şeyi bunun için yapıyor ve buna ‘Everyday Genius’ diyoruz.


PRactice Communication Management Hakkında

Yaratıcılık, hizmet hızı ve etkinliği, içerik ve stratejik önerme kalitesi, hedef odaklılık, proaktivite, müşteri memnuniyeti gibi kilit noktalarda sürdürülebilir ve homojen bir performans sağlama amaçlayan PRactice, iletişim sektörü profesyonelleri Esra Alagöz, Mert Birdoğan ve Ali Akkın'ın toplam 50 yıllık deneyimi ve birikimi ile 2015 yılında hayata geçti.


Müşterileriyle çözüm odaklılık, sonuç odaklılık, değer odaklılık temelinde iş ortaklığını ilke edinen PRactice, Lider İletişimi, Kurumsal İletişim ve Marka İletişimi, İç İletişim / Kurumdaşlık İlişkileri Yönetimi / İşveren Markası Yönetimi, Stratejik İçerik Geliştirme ve Kurumsal Öykü anlatımı, Kriz Yönetimi, Geleneksel / Dijital / Sosyal Medya strateji ve uygulamaları, Etkinlik ve Deneyim Yönetimi, Endüstriyel İlişkiler ve Paydaş İlişkileri Yönetimi, Sürdürülebilirlik / Sosyal Girişimcilik / Kurumsal Sorumluluk İletişimi, Uluslararası Ödül ve Paylaşım Platformları Yönetimi alanlarında hizmet sunuyor.


PRactice, kurucu ortakların deneyimleri çerçevesinde, ağırlıklı olarak Üretim, Sanayi, Tarım ve Gıda, Otomotiv, Tüketici Markaları, Teknoloji, Finans, Perakende sektöründen şirketler, İş Dünyası Örgütleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarından oluşan, dengeli bir hizmet portföyü ile büyümeyi hedefliyor.Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags