Twitter’ın İlk 280 Karakter Kampanyası DİMES'ten

Twitter Karakter Limitini Artırdı, DİMES Gerçek Zamanlı Tüketici Kampanyası ile Kutladı.


Sosyal medya platformu Twitter’ın karakter sayısını 280'e çıkarması, kullanıcılara olduğu kadar sosyal medyayı aktif kullanan markalara da heyecan verdi.


Hayata başka bakan DİMES, Twitter’ın yeni karakter limitine gerçek zamanlı entegre olarak sosyal medya kullanımındaki öncülüğünü bir kez daha gösterdi.


DİMES, 280 karakteri kutlamak için, dün (Çarşamba) sabah başlattığı gerçek zamanlı Twitter kampanyasında, 5 şanslı Twitter takipçi 8 adet portakalın sıkılıp şişelendiği Moments Sıkma Portakal Suyu ürününü kazanma şansı veriyor.


Yeni karakter limitini kullanarak en yaratıcı Twitter mesajını yazan 5 kullanıcı, mesajlarında kullandıkları her karakter için bir portakal, 8 portakal için bir şişe Moments Sıkma Portakal Suyu kazanacak. 280 karakterin tamamını kullanan bir takipçi, 7 şişe ödül kazanma şansına sahip olacak. Böylece 5 DİMES takipçisi, bir hafta

boyunca ailesiyle birlikte kahvaltıda DİMES hediyesi Moments Sıkma Portakal Suyu içebilecek.


DİMES’in 8 Kasım sabahı Twitter kampanyasını duyurduğu mesajı, 36 saatten kısa bir süre içerisinde 323 kez yanıtlandı, 200’den fazla kez retweet edildi ve binden fazla beğeni (like) aldı.
Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags